BRAVO OLGA! Srpkinja na dve pobede od osvajanja turnira u Jašiju

Srpska teniserka Olga Danilović plasirala se u polufinale WTA turnira u Jašiju nakon što je danas u četvrtfinalu pobedila Mađaricu Anu Bondar rezultatom 7:5, 6:2. Meč je trajao jedan sat i 49 minuta, a Danilović je trenutno 148. teniserka na svetu, dok je Bondar na 99. mestu WTA liste.

U prvom setu Danilović je povela 4:2, ali je Bondar uspela da se vrati i izjednači. Ipak, Danilović je uspela da napravi još jedan brejk u 12. gemu što joj je omogućilo da osvoji prvi set. U drugom setu, srpska teniserka je napravila tri brejka i tako sigurno došla do pobede.

U polufinalu, Danilović će igrati protiv ruske teniserke Mire Andrejeve koja je u četvrtfinalu pobedila Hrvaticu Leu Bošković.

Danilovićeva sjajna forma na turniru u Jašiju pokazuje da je spremna da se bori za titulu, a pobeda nad bolje rangiranom Bondar dodatno potvrđuje njen talenat i kvalitet. Svi ljubitelji tenisa sa nestrpljenjem očekuju njen nastup u polufinalu gde će imati priliku da pokaže svoje veštine i odlučnost.

Ovo je sjajan uspeh za Danilovićevu koji će joj doneti dodatno samopouzdanje za buduće turnire i izazove. Njen trud i rad su nagrađeni ovom pobedom, a nadamo se da će nastaviti u istom ritmu i ostvariti još veće uspehe u budućnosti.

Na kraju, ne zaboravimo da pratimo Danilovićev nastup i podržimo je u njenim daljim mečevima. Hajde Olga!