Italijan nakon velikog preokreta pobedio Rusa i zakazao polufinale Sinsinatija

Italijanski teniser Janik Siner uspeo je da pobedi ruskog tenisera Andreja Rubljova nakon preokreta rezultatom 2:1 u setovima (4:6, 7:5, 6:4). Rubljov je sjajno započeo meč, praveći dva brejka i trpeći jedan u prvom setu, što mu je omogućilo da ga osvoji. Činilo se da je Siner na pragu eliminacije, ali je uspeo da podigne nivo svoje igre od drugog seta, napravivši brejk kod rezultata 5:5 i izjednačivši setove. U trećem setu, Siner je ponovo uspeo da oduzme servis protivniku i završi meč bez većih problema. U polufinalu Mastersa u Sinsinatiju, Siner će igrati protiv pobednika duela Zverev – Šelton.

Italijanski teniser Janik Siner postigao je preokret i pobedio ruskog tenisera Andreja Rubljova sa 2:1 u setovima na Mastersu u Sinsinatiju. Rubljov je sjajno igrao u prvom setu, napravivši dva brejka i trpeći jedan, što mu je omogućilo da osvoji taj set. Siner se činilo da nije u formi, ali je uspeo da podigne svoju igru u drugom setu, napravivši brejk pri rezultatu 5:5 i izjednačivši setove. U trećem setu, Siner je uspeo ponovo da oduzme servis protivniku i završi meč bez većih problema. U polufinalu Mastersa u Sinsinatiju, Siner će igrati protiv pobednika duela Zverev – Šelton.

Italijanski teniser Janik Siner ostvario je impresivan preokret i pobedio ruskog tenisera Andreja Rubljova u dramatičnom meču na Mastersu u Sinsinatiju. Rubljov je dominirao u prvom setu, praveći dva brejka i trpeći jedan, što mu je omogućilo da osvoji prvi set. Međutim, Siner se nije predavao, podigao je svoju igru u drugom setu, napravivši ključni brejk pri rezultatu 5:5 i izjednačivši setove. U trećem setu, Siner je bio dominantan, ponovo oduzimajući servis protivniku i završivši meč sa sigurnom igrom. U polufinalu Mastersa u Sinsinatiju, Siner će igrati protiv pobednika duela Zverev – Šelton.