Kakav početak nove sezone Premijer lige! Junajted “nokautirao“ Fulam u poslednjim minutima meča

Mančester junajted je započeo novu sezonu Premijer lige pobedom nad Fulamom rezultatom 1:0. U veoma neinspirativnoj utakmici, bez mnogo prilika, novajlija na “Old Trafordu“ Džošua Zirkze je postigao fantastičan gol u 88. minutu i doneo “crvenim đavolima“ tri boda na otvaranju sezone. Reprezentativac Srbije Saša Lukić je odigrao dobru utakmicu, ali nije bio uključen u gol Zirkzea. U četvrtom minutu nadoknade Markus Rašford je propustio odličnu priliku za Golmanaču, ali nije uspeo da postigne gol, pa je meč završen rezultatom 1:0.

Ostali mečevi prvog kola Premijer lige su na programu u subotu, nedelju i ponedeljak. U subotu, Ipsvič igra protiv Liverpula, Arsenal protiv Vulverhemptona, Everton protiv Brajtona, Njukasl protiv Sautemptona, Notingem Forest protiv Bornmuta i Vest hem protiv Aston vile. U nedelju, Brentford igra protiv Kristal palasa, dok se Čelsi sastaje sa Mančester sitijem. Na ponedeljak, Lester igra protiv Totenhema.

Takođe, knjiga o našem asu Novaku Đokoviću, naziva “Novak, pariske priče“, izazvala je veliku pažnju, predstavljajući život slavnog tenisera kroz emotivne trenutke i priče. Knjiga ima 320 stranica sa ilustracijama do sada neviđenih fotografija i pruža uvid u potpuno novu stranu Novaka Đokovića. Možete je poručiti i saznati više o najslavnijim teniskim terenima.

Mančester junajted je započeo sezonu Premijer lige pobedom nad Fulamom rezultatom 1:0 u veoma neinspirativnoj utakmici. Novajlija Džošua Zirkze je postigao fantastičan gol u 88. minutu i doneo “crvenim đavolima“ tri boda na otvaranju sezone. Reprezentativac Srbije Saša Lukić je odigrao solidnu utakmicu, ali nije bio uključen u gol Zirkzea. Markus Rašford je propustio priliku za Golmanaču u četvrtom minutu nadoknade. Ostali mečevi prvog kola Premijer lige su na programu u narednim danima. Takođe, knjiga “Novak, pariske priče“ o slavnom teniseru Novaku Đokoviću je privukla veliku pažnju, pružajući uvid u emocionalne trenutke i život teniskog šampiona.