Nisam želela da zbog mene izgubimo

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije je uspela da pobedi Portoriko sa rezultatom 58:55 na Olimpijskim igrama, iako su tokom celog meča imale prednost. U poslednjih 10 minuta utakmice, prednost je iznosila čak +19, ali je usledila serija od sedam minuta bez postignutog koša, što je dovelo do dramatičnog završetka. Nakon meča, Dragana Stanković je emotivno govorila o duelu, ističući težak put i greške koje su se desile tokom igre. Ona je takođe pohvalila podršku sa tribina i istakla da idu dalje. U jednom trenutku je spomenula i incident sa igračicom Portorika, ali je ipak ponosna na timsku pobedu. Na kraju meča, Stankovićeva je ključnom odbranom sačuvala koš Srbije, ističući da je bila spremna da pomogne ekipi u ključnom trenutku. Sledeći protivnik reprezentacije Srbije je Kina, a Stankovićeva ističe da će ekipa dati sve od sebe da ostvari pobedu. U bonus delu teksta, pomenuta je knjiga o Novaku Đokoviću koja je izazvala veliku pažnju, predstavljajući emotivne trenutke tenisera u potpuno novom svetlu uz ilustracije i fotografije.