Ocene igrača FK Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su Kup Srbije, pobedivši u finalu Vojvodinu rezultatom 2:1. Utakmica je pokazala da je igra Crvene zvezde bila ubedljivija nego što rezultat pokazuje, a pojedinci su se posebno istakli. Golman Omri Glazer je odlično reagovao već u trećem minutu, dok je odbrambeni igrač Uroš Spajić bio ključan i postigao je gol. Kapiten Aleksandar Dragović dirigovao je odbranom, dok je Mirko Ivanić bio duša i srce tima, postigavši jedan od golova.

Nažalost, igrač Šerif Ndijaje je imao dva gola poništena zbog ofsajda. Desni bek Srđan Mijailović nije imao utakmicu za pamćenje, ali je korektno odigrao svoju ulogu. Mladi vezista Marko Stamenić je takođe bio solidan pre nego što je zamenjen u 75. minutu. In Bom Hvang malo je usporen u igri, ali je pokazao bolju igru u drugom poluvremenu. Osman Bukari je imao gol poništen zbog ofsajda, ali je doprineo osvajanju trofeja svojom igrom. Piter Olanjinka je bio solidan i borio se na terenu, dok je Gelor Kanga ušao kao zamena, ali nije imao značajnog učinka.

Trener Milojević odlučio je da Aleksandar Katai takođe uđe kao zamena, ali ni on nije uspeo da se izdvoji.

Ukupno gledano, pobeda Crvene zvezde nad Vojvodinom u finalu Kupa Srbije je rezultat sjajne timskog rada i borbe svih igrača. Trofej Kupa se zasluženo vratio u Beograd, a ekipa može biti ponosna na ostvaren uspeh. Sada će Crvena zvezda morati da se fokusira na naredne izazove i nastavi sa dobrim rezultatima u domaćem prvenstvu.