Pobedili, a on razočaran! Ovo je reakcija trenera Bodea posle Zvezde

Trener Bode Glimta Kjetil Knutsen (55) nije potpuno zadovoljan rezultatom utakmice protiv Crvene zvezde, iako je njegov tim pobedio sa 2:1. Norveški prvak je dominirao tokom većeg dela susreta i imao vođstvo od 2:0 u drugom poluvremenu, ali je Zvezda uspela da smanji rezultat golom Ognjena Mijovića u 75. minutu.

Knutsen je izjavio da je razočaran što je njegova ekipa primila gol iz prekida, iako su se posebno pripremali za tu situaciju na treninzima. Istakao je da je Bode imao dobar momenat u drugom poluvremenu, ali da je nedostajala koncentracija u finišu meča. Trener je ocenio da je Zvezda dobro pritisnula njegov tim ka kraju utakmice i da su izgubili mnogo lopti.

Uoči revanša u Beogradu, Knutsen je istakao da su čuli mnogo stvari o atmosferi na stadionu Crvene zvezde i da se nadaju da su naučili iz prvog meča. Trener Bodea je ocenio da je protivnik napadao više po krilima i da su se njegovi igrači suočavali sa pritiskom od strane ekipe sa mnogo iskustva.

Uprkos pobedi, Knutsen nije potpuno zadovoljan igrom svog tima i veruje da će morati da poprave određene segmente igre kako bi se plasirali u Ligu šampiona. Bode i Crvena zvezda će se sastati u revanšu u Beogradu, a očekuje se još jedna uzbudljiva utakmica u borbi za evropsko takmičenje.