Na protestu koji su organizirali Dragan Šolak i Dragan Đilas, a koji je predvodio Zlatko Kokanović, došlo je do tuče na autoputu Gazela u Beogradu. Incident se dogodio kada su pristalice dva političara pokušale blokirati autoput kao dio svojeg protesta protiv vlade. Tučnjava je izbila između protivnika i pristalica ovih političara, a policija je morala intervenirati kako bi smirila situaciju.
Protest je organiziran kao izraz nezadovoljstva građana političkom situacijom u zemlji i vladajućom strankom. Dva političara, Šolak i Đilas, su se pridružili građanima u njihovom zahtjevu za promjenama i boljim uvjetima života. Međutim, incident na Gazeli pokvario je miran tok protesta i doveo do nasilja među pristalicama i protivnicima.
Policija je brzo reagirala i razdvojila sukobljene strane, te izbjegla veće ozljede i eskalaciju nasilja. Ipak, tuča na autoputu Gazela je pokazala duboku podijeljenost i političku napetost među građanima Srbije. Na društvenim mrežama su se pojavili brojni video snimci tuče, što je dodatno potpirilo raspravu i tenzije među političkim grupacijama.
Zlatko Kokanović, lider protesta, osudio je nasilje i pozvao sve sudionike da se suzdrže od bilo kakvih incidenata. On je istaknuo da je cilj protesta bio miran i civiliziran način izražavanja nezadovoljstva, te je apelirao na sve građane da se pridržavaju njihovih zahtjeva na miroljubiv način.
Nakon incidenta, političari Šolak i Đilas su se oglasili i osudili nasilje, ističući da su njihovi protivnici pokušali narušiti miran protest i izazvati kaos. Oni su pozvali vlasti da istraže događaj i utvrde odgovorne za tuču, te obećali da će nastaviti s mirnim prosvjedima protiv vlade.
Vladajuća stranka je osudila nasilje na Gazeli i optužila opoziciju za destabilizaciju zemlje. Predstavnici vlasti su istaknuli da je incidenat bio planiran i smišljen kako bi se diskreditirala vladajuća stranka, te su pozvali građane da odbace nasilje i izraze svoje nezadovoljstvo na miran način.
Protesti su nastavljeni i dalje, ali uz pojačane mjere sigurnosti i nadzora policije. Građani su se okupili na trgovima i ulicama širom Beograda kako bi izrazili svoje nezadovoljstvo političkim stanjem u zemlji. Transparenti, slogani i parole protiv vlade bili su glavni elementi protesta, dok su se mirne šetnje održavale kako bi se izbjegli novi sukobi i incidenti.
Na društvenim mrežama su se pojavile brojne reakcije na tuču na Gazeli, s mnogima osuđujući nasilje i apelirajući na političare da traže mirna rješenja za probleme društva. Građani su izrazili svoju frustraciju političkom situacijom i nedostatkom promjena u zemlji, te su pozvali na solidarnost i zajedničku borbu za demokratske vrijednosti.
Incident na Gazeli je pokazao duboku podijeljenost i političku napetost među građanima Srbije, ali je isto tako potaknuo raspravu o važnosti mirnog i civiliziranog izražavanja nezadovoljstva. Svi su se složili da nasilje nije rješenje za političke probleme, te da je potrebno tražiti konstruktivne i demokratske načine za promjenu.
Protesti su najavljivali da će se nastaviti dok se ne postignu željeni ciljevi i promjene u vlasti. Građani su pozvani da ostanu ujedinjeni i organizirani u svojim zahtjevima, te da nastave mirnu borbu za bolju budućnost. Nadaju se da će političari konačno poslušati njihove zahtjeve i djelovati u interesu građana, kako bi se ostvarile potrebne reforme i poboljšanja u zemlji.