Uživo, Srbija – Grčka: Kakva utakmica! (VIDEO)

Košarkaška reprezentacija Srbije igra poslednji kontrolni meč pred Olimpijske igre u Parizu protiv Grčke predvođene Janisom Adetokumbom, a prenos utakmice možete pratiti uživo putem portala „Novosti“.

Srbija je pobedila Grčku sa rezultatom 91-68, a igrači su pokazali izvanrednu igru kako u odbrani tako i u napadu. Nikola Jokić bio je u centru pažnje publike, a sa 10 poena, osam skokova i pet asistencija doprineo je velikoj pobedi reprezentacije. Bogdan Bogdanović je takođe bio u odličnoj formi, postigavši 10 poena.

Na kraju prve četvrtine, Srbija je vodila sa 26-21, a na poluvremenu je imala prednost od 48-39. U drugoj polovini utakmice, srpski igrači su održavali prednost i na kraju ostvarili ubedljivu pobedu.

Ova utakmica bila je poslednja prilika za selektora Svetislava Pešića da odluči ko će putovati u Pariz na Olimpijske igre. Pratite najnovije vesti o Olimpijskim igrama na sportskim stranicama „Novosti“.

Uzbuđenje je bilo veliko među igračima i publikom, a Nikola Jokić je bio u centru pažnje svojom izvanrednom igrom. Utakmica je bila sjajna prilika za reprezentaciju Srbije da pokaže svoju snagu pred Olimpijske igre.

Na kraju utakmice, čitava arena je bila na nogama u znak podrške „orlovima“ koji su pokazali izvanrednu igru i zasluženo pobedili Grčku. Srbija je spremna za Olimpijske igre u Parizu i nestrpljivo očekuje početak takmičenja.