Denver vratio i drugi brejk, nastavlja se borba za finale Zapada! (VIDEO)

Denver Nagetsi su uspeli da ostvare važnu pobedu protiv Minesote u četvrtoj utakmici polufinala Zapada NBA lige, i to zahvaljujući sjajnoj partiji Nikole Jokića. Srpski košarkaš je postigao 35 poena, uz sedam skokova i asistencija, od čega je čak 16 poena postigao u četvrtoj četvrtini. Iako su se očekivale reakcije Timbervulvsa nakon poraza u prethodnom meču, Denver je uspeo da zadrži prednost i izjednači u seriji na 2:2.

Denver Nagetsi su odigrali odlično prvo poluvreme, stekavši prednost od 15 poena nakon 24 minuta košarke. Iako je Minesota pokušala da se vrati u drugom poluvremenu, Denver je uspeo da sačuva vođstvo i osigura pobedu. Nakon četiri meča, domaćin još uvek nije uspeo da pobedi u ovoj seriji, ali Denver Nagetsi će imati priliku da prekinu ovaj niz u narednom meču.

Pored Nikole Jokića, odličnu partiju pružio je i Eron Gordon sa 27 poena. Na strani Minesote, Entoni Edvards se istakao sa 44 poena, dok je Majk Konli ubacio 13 poena. Pobednik ove serije će se susresti sa pobednikom susreta Oklahoma – Dalas u finalu Zapadne konferencije.

Uzbuđenja ne nedostaje ni van košarkaških terena, jer je knjiga o Novaku Đokoviću izazvala veliku pažnju javnosti. „Novak, pariske priče“ je knjiga koja će vas provesti kroz emotivne trenutke ovog slavnog tenisera i prikazati ga u potpuno novom svetlu. Sa 320 ilustrovanih stranica i do sada neviđenim fotografijama, ova knjiga će vas odvesti na najslavnije teniske terene zajedno sa Novakom.

Denver Nagetsi su pokazali svoju snagu u ovom meču, a Nikola Jokić je još jednom potvrdio svoj status jednog od najboljih košarkaša u ligi. Nadamo se da će nastaviti sa ovakvim igrama i osigurati sebi mesto u finalu Zapadne konferencije. Sve oči su uprte u naredne mečeve i uzbuđenje samo raste među navijačima.