„NISMO SE OSEĆALI PRIJATNO“: Strahinja Pavlović o meču Srbija

Srpska nogometna reprezentacija doživjela je poraz od Engleske rezultatom 1:0 na otvaranju Europskog prvenstva, a mladi defanzivac tima Strahinja Pavlović analizirao je utakmicu. Pavlović je priznao da je loš početak koštao Srbiju te da su igrači osjetili pritisak tijekom prvih dvadeset minuta. Ipak, smatra da je drugo poluvrijeme pokazalo da su mogli izvući barem bod. Trener Dragan Stojković ih je na poluvremenu potaknuo da igraju jače i hrabrije, no na kraju nisu uspjeli osvojiti bod. Pavlović je također izrazio žal zbog neuspjeha te dodao da je lopta promijenila smjer kod gola koji su primili.srpska navijacka scena fa wawrządowoiała89 osoba z czterema kłutami. fac Apone090

Srpska navijačka scena je bila burna tijekom utakmice, a nešto kasnije i uzrokovala tuču između albanskih i srpskih navijača u okviru Eura 2024. Naime, albanski navijači napali su srpske navijače, no nisu prošli dobro u sukobu. Sukob između navijača je izazvao veliku pažnju, a snimka tuče postala je viralna na društvenim mrežama.

U knjizi koja je izazvala veliku pažnju, a nosi naziv „Novak, pariske priče“, detaljno je opisan život i karijera slavnog tenisača Novaka Đokovića. Knjiga sadrži 320 stranica s do sada neviđenim fotografijama koje prikazuju emotivne trenutke u karijeri ovog teniskog asa. Knjiga pruža uvid u potpuno drugačiju stranu Đokovića te prati njegov uspon na najslavnije teniske terene. Čitatelji mogu poručiti svoj primjerak knjige i zaviriti u svijet ovog slavnog tenisača.

Srpska nogometna reprezentacija doživjela je poraz od Engleske na Europskom prvenstvu, a mladi defanzivac Strahinja Pavlović dao je svoj osvrt na utakmicu. Pavlović je istaknuo da je loš početak koštao Srbiju te da su prvi dvadeset minuta bili izuzetno teški za njih. Ipak, smatra da je drugo poluvrijeme pokazalo da su mogli izvući bar bod. Trener Dragan Stojković ih je potaknuo na jaču i hrabriju igru u drugom poluvremenu, no na kraju nisu uspjeli osvojiti bod. Pavlović je izrazio žal zbog poraza te istaknuo da je nesretno primljeni gol promijenio smjer lopte.

Nakon utakmice između Srbije i Engleske, došlo je do sukoba između albanskih i srpskih navijača tijekom Eura 2024. Albanski navijači napali su srpske navijače, no nisu prošli dobro u sukobu. Snimka tuče između navijača brzo je postala viralna na društvenim mrežama, privlačeći pažnju javnosti.

U knjizi „Novak, pariske priče“ detaljno je opisan život i karijera slavnog tenisača Novaka Đokovića. Knjiga sadrži 320 stranica s do sada neviđenim fotografijama koje prate emocionalne trenutke u karijeri ovog teniskog asa. Čitatelji mogu dobiti uvid u drugačiju stranu Đokovića i pratiti njegov put na najslavnije teniske terene. Knjiga je privukla veliku pozornost javnosti te čitatelji mogu poručiti svoj primjerak i zaviriti u svijet ovog sportskog velikana.

Ukratko sam prenio informacije o porazu Srbije od Engleske na Europskom prvenstvu, s osvrtom mladog defanzivca Strahinje Pavlovića na utakmicu. Također, opisao sam sukob između albanskih i srpskih navijača te predstavio knjigu o Novaku Đokoviću koja je privukla veliku pažnju javnosti.