Novak: Imao sam sreće, moglo je sve da ode u drugom smeru (VIDEO)

Prvi teniser sveta, Novak Đoković, izneo je svoje utiske nakon što je pobedio Holanđanina Talona Grikspora i plasirao se u polufinale turnira u Ženevi. Srpski teniser priznaje da iako je pobedio, meč nije bio lak. Đoković je izjavio da je mislio da bi prvi set mogao da ode u korist Grikspora, jer je protivnik bio bolji veći deo seta. Ipak, Đoković je uspeo da se izbori sa set loptama protivnika i da odigra odličan tenis u drugom setu.

Nakon osvojenog prvog seta, Đoković je odigrao u svom prepoznatljivom stilu i prepustio protivniku samo jedan gem. U polufinalu, Đoković će igrati protiv Čeha Tomaša Mahača, koji je pobedio Amerikanca Aleksa Mikelsena. Đoković je zahvalio svojim navijačima koji su ga bodrili sa tribina u Ženevi i izrazio zadovoljstvo što ih vidi na tako hladnom vremenu.

U drugoj vesti, košarkaši Partizana će sutra odigrati prvu polufinalnu utakmicu Košarkaške lige Srbije protiv ekipe MEGA. Trener crno-belih, Željko Obradović, izneo je svoja očekivanja pred ovaj važan meč koji će se odigrati u Beogradskoj areni. Utakmica će biti održana u 18:30 i možete je pratiti na Arena 1 premijum kanalu. Svi ljubitelji košarke u Srbiji nestrpljivo iščekuju ovaj susret i nadaju se pobedi njihovog omiljenog tima.

Novak Đoković nastavlja sa sjajnim nastupima na teniskim terenima, dok košarkaši Partizana spremno ulaze u borbu za titulu u Košarkaškoj ligi Srbije. Svi ljubitelji sporta uživaju u ovim uzbuđenjima i navijaju za svoje omiljene timove. Nema sumnje da će ovi sportski događaji doneti puno emocija i adrenalina kako igračima, tako i navijačima.