ŠVAJCARSKA: Produžeci u četvrtfinalu EURO 2024!

Fudbalska reprezentacija Engleske i Švajcarske odigraće četvrtfinalni meč na Evropskom prvenstvu, a vi možete ovaj duel pratiti uživo od 18 časova na portalu “Novosti“.

Meč između Engleske i Švajcarske na Evropskom prvenstvu uživo će moći da se prati na portalu “Novosti“ od 18 časova. Očekuje se da će ovo biti veoma uzbudljiva utakmica, s obzirom da se radi o četvrtfinalu, a oba tima su do sada pokazala dobru igru.

Početak meča bio je ispitivanje snaga bez većih uzbuđenja. Engleska je imala prvu priliku za gol u 14. minutu, dok je Švajcarska pokušala sa udarcem u 11. minutu. Pritisak se nastavio tokom prvog poluvremena, ali rezultat je ostao nula-nula.

U drugom poluvremenu, oba tima su nastavila sa pritiskom, ali nisu uspeli da pronađu put do gola. Engleska je imala nekoliko pokušaja preko Sake, Rajsa i Kejna, ali nije uspela da savlada odbranu Švajcarske.

Nakon regularnog dela igre, rezultat je ostao nerešen i meč je otišao u produžetke. Prvi produžetak završen je bez golova, a timovi su se pripremali za drugi deo dodatnog vremena.

U drugom produžetku, Engleska je postigla gol preko mladog Sake, koji je sjajnim udarcem sa vrha šesnaesterca uspeo da zatrese mrežu i izjednači rezultat na 1:1. Ipak, Švajcarska je odgovorila brzo i postigla gol preko Emboloa, vodeći sa 1:0.

U samom finišu meča, Engleska je uspela da izjednači rezultat preko Sake, postavljajući konačan rezultat na 1:1. Meč je otišao u penale, gde će se odlučiti pobednik.

Očekuje se da će penal serija biti veoma uzbudljiva, a navijači širom sveta mogu da prate dešavanja uživo na portalu “Novosti“. Publici se garantuje uzbudljiva završnica i napeta borba za prolazak u polufinale šampionata.

Utakmica između Engleske i Švajcarske privukla je veliku pažnju ljubitelja fudbala širom sveta, a očekuje se da će ovaj duel doneti mnogo uzbuđenja i neizvesnosti do samog kraja. Navijači mogu da prate meč uživo na portalu “Novosti“ i boksuju za svoje favorite do poslednjeg trenutka.

Nakon veoma uzbudljive utakmice, pobednik je odlučen u penal seriji, gde je Engleska uspela da savlada Švajcarsku i prođe u polufinale Evropskog prvenstva. Navijači širom sveta su mogli da uživaju u spektakularnom duelu između dva sjajna tima, a Engleska se na kraju pokazala kao bolji rival.