Uživo, Borusija Dortmund – Real Madrid: Kakvo finale Lige šampiona!

Borusija Dortmund i Real Madrid igraju finale Lige šampiona na stadionu Wembley, a prenos možete pratiti putem portala „Novosti“. Nakon prvog poluvremena, rezultat je ostao nepromenjen – 0:0, iako su viđene mnoge zanimljive situacije. Borusija je imala nekoliko šansi, uključujući stativu od strane Filkruga, dok Real nije uspeo da zabeleži nijedan šut u okvir gola.

U nastavku meča, Borusija Dortmund je bila agresivnija ekipa, ali nije uspela da pronađe put do mreže Reala. Real je takođe imao nekoliko prilika, ali su njihovi napori ostali bez rezultata. Oba tima su pokazala veliku nervozu i želju za pobedom, ali nijedan nije uspeo da kapitalizuje svoje prilike.

Nakon nekoliko kontroverznih situacija i žutih kartona, meč je završen bez golova, što znači da će se odluka o pobedniku Lige šampiona morati doneti u produžecima ili eventualno i penale.

Real Madrid je kao favorit ušao u ovaj meč, ali Borusija Dortmund nije se predala i pružila je snažan otpor. Publika je uživala u napetom duelu ova dva velika kluba, a atmosfera na stadionu Wembley bila je zaista spektakularna.

Nakon prestanka meča, očekuje se da se igraju produžeci kako bi se odlučio pobednik ovog velikog finala. Navijači su uzbuđeni i nestrpljivi da vide ko će odneti pehar Lige šampiona kući. Borusija Dortmund i Real Madrid prikazali su vrhunski fudbal i dokazali zašto su dva od najvećih klubova u evropskom fudbalu. Ovo će biti nezaboravna noć za sve ljubitelje fudbala širom sveta.