Živković i Tadić završili sa Evropom! Kapiten „orlova“ tragičar!

U drugim revanš mečevima četvrtfinala Lige Konferencija, klub Briž je uspeo da pobedi PAOK sa 2:0 i plasira se u polufinale, dok je Fenerbahče ispao nakon izvođenja jedanaesteraca.

Belgijski tim je uspeo da odoli naletima PAOK-a i završi evropsku avanturu Solunaca sa ukupnim rezultatom 3:0. Utakmica je odigrana pred prepunim tribinama u Grčkoj, a gosti su od samog starta pokazali da su došli da pobede.

Feran Jutgla je postigao oba gola za Klub Briž i impresionirao svojim talentom, vodeći ekipu do polufinala. Andrija Živković je dobio priliku u drugom poluvremenu, ali nije uspeo da napravi značajan uticaj na meč. Pobedom nad PAOK-om, Briž je zakazao polufinalni duel sa Fiorentinom.

Drugim polufinalistom je postao Vest Ham koji je pobedio Olimpijakos nakon izvođenja penala. Kahveči je postigao jedini gol na utakmici već u 11. minutu, nakon čega su produžeci i penali odlučili pobednika. Nakon neizvesne borbe, Vest Ham je slavio i zakazao susret sa Aston Vilom u polufinalu.

Tenzije su se nastavile u drugim sportovima, posebno u košarci između Olimpijakosa i Panatinaikosa. Očekuje se da će sledeći meč doneti još uzbudljiviju borbu između ova dva rivala.